Internetinių svetainių kūrimui naudojame patogią turinio valdymo sistemą, todėl tinklapių informacijos atnaujinimu gali užsiimti bet kas, mokantis dirbti su įprastomis kompiuterinėmis programomis.

Galime pasirūpinti visais tinklapių kūrybos proceso etapais, pradedant nuo strategijos parengimo, dizaino bei struktūros sukūrimo ir turinio sudėjimo, iki tinklapio patalpinimo tarnybinėje stotyje ir ilgalaikės tinklapio priežiūros bei palaikymo.

Akcentuojame tinklapio patogumą lankytojui. Įvertiname skirtingų vartotojų poreikius bei lūkesčius, atsižvelgiame į naršymo įpročius bei priėjimo prie informacijos patogumą.

Stengiamės kurti tinklapius draugiškus ne tik vartotojams, bet ir optimizuoti paieškos sistemoms (pvz.: Google)  nes tikime, jog tai vienas iš efektyviausių būdų tapti geriau žinomais internete.

Taip pat rekomenduojame savo klientams įsidiegti patikimas tinklapių lankomumo matavimo sistemas. Turėdami tikslius duomenis apie savo vartotojus galite pasverti tinklapio teikiamą naudą bei išnaudoti šiuos duomenis marketingo tikslais.

Klientui pageidaujant, užregistruosime domainą (svetainės vardą internete), pasiūlysime optimaliausią hostingo (svetainės talpinimo serveryje) planą, apmokysime, kaip naudotis turinio valdymo sistema ir administruoti internetinės svetainės puslapius.

Kreipkitės į mus ir mes suprojektuosime sistemą pagal Jūsų individualius poreikius.