Optimizavimas paieškos sistemoms kitaip pasaulyje yra vadinamas trumpiniu SEO (angl. Search Engine Optimisation). Svetainės optimizavimas paieškos sistemoms, tai procesas, kurio metu, įvairių technologijų pagalba, tinklalapiui suteikiama techniškai taisyklinga struktūra, o turinys pateikiamas tokiu būdu, kad tai padėtų siekti aukščiausių pozicijų paieškos sistemų rezultatuose. Gerinant vidinius ir išorinius puslapio SEO aspektus, didinamas lankytojų srautas iš paieškos sistemų.

Paieškos užklausos – žodžiai, kuriuos vartotojai įveda į paieškos laukelį ir kurie atitinka Jūsų svetainės frazes bei terminus, turi ypatingą vertę. Praktika rodo, kad paieškos sistemų lankytojų srautas gali stipriai įtakoti įmonės veiklos sėkmę – juk taip pasiekiama tikslinė auditorija, ieškanti Jūsų paslaugų ar prekių. Tai suteikia papildomo viešumo/reklamos, skatina pardavimus ir įtakoja pajamas.

Kam būti matomam paieškoje? Kodėl tarp pirmųjų? Nustatyta, kad beveik 90% interneto vartotojų suranda svetaines per paieškos sistemas ir 90% šių vartotojų nežiūri toliau pirmų 3 paieškos rezultatų puslapių. Nepaisant to, kad “Mokestis už paspaudimą” (angl. “Pay Per Click”) tipo reklama labai greitai išpopuliarėjo ir dažnai rodoma virš “natūralių” paieškos rezultatų, apytiksliai 80% visų paspaudimų, įvykstančių google paieškos rezultatų puslapiuose, būna ant natūralių rezultatų, o ne mokamų reklamų. Būtent todėl yra svarbu pakliūti į pirmas paieškos pozicijas natūraliai, o ne perkant reklamą.

Optimizavimas paieškos sistemoms yra bene pigiausia marketingo rūšis, veikianti 24 valandas per parą, ištisus metus. SEO paslauga kiekvienam tinklalapiui yra taikoma atskirai. Pasirenkamos raktinės frazės, pagal kurias užsakovas nori pirmauti, sudaromas planas.

Padaryti, kad tinklalapis būtų aukštoje pozicijoje yra mokslas. Mes turime patirtį bei žinias kaip tai padaryti. Kreipkitės į mus, ir mes visada suteiksime kvalifikuotą pagalbą.

* Šaltinis – www.searchsolutionsuk.com